Bulut Uygulama Geliştirme

Cloud storage technology vector illustration of internet data transfer at digital processing server center. Computer and smartphone online communication concept on purple ultra violet background

Bulut yazılım çözümlerinde en doğru seçim BireBirSoft!

Bulut Yazılım müşterilerine internetin olduğu her yerden verisine erişmeye imkan sağlamaktadır. Günümüz de ERP(Kurumsal Kaynak Yönetimi), CRM(Müşteri İlişkileri Yönetimi), Ön Muhasebe Programları, E-Ticaret Siteleri, Anlık Sipariş Yönetim Yazılımları gibi bir çok uygulama bulut mimarisi üzerine geliştirilmektedir. Bulut tabanlı uygulamalarda veri kaybı minimum olmakla birlikte yapılan geliştirme ve güncellemeler de kullanıcılar(firmalar, işletmeler, kişiler) güncel sürüme anında ulaşım sağlanabilmektedir.

Yüksek Güvenlikli Kod Yapısı

Geliştirmiş olduğumuz her uygulamada güvenlik ön planda gelmektedir

İletişim

Bizim için iletişim işten önce gelmektedir. O sebeple ismimiz BireBir’dir BireBir iletişim esasına dayalı çalışırız ve çözümler üretiriz.

Test Süreci

Uygulama geliştirmeye süreçlerinin başında, içinde ve sonucunda sürekli test esasına dayalı çalışmaktayız.

Ne Yapıyoruz?

Bulut Çağrı Merkezi

Bulut çağrı merkezi, şirketlerin müşteri hizmetlerini yönetmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Telefon, e-posta, sohbet ve diğer iletişim kanallarını kullanarak müşterilere hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verme olanağı sunar.

Bulut CRM Uygulamaları

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) bulut uygulamaları, müşteri bilgilerini, etkileşimleri ve satış süreçlerini yönetmeyi kolaylaştıran yazılımlardır. Müşteri odaklı işletmeler için önemlidir.

Bulut ERP Uygulamaları

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) bulut uygulamaları, işletmelerin finans, envanter yönetimi, üretim ve diğer iş süreçlerini entegre bir şekilde takip etmelerini sağlar. İşletmelerin verimliliğini artırmalarına yardımcı olur.

Bulut Ön Muhasebe Uygulamaları

Bu uygulamalar, işletmelerin gelir-gider takibi, faturalama, maaş yönetimi ve muhasebe işlemlerini kolaylaştıran bulut tabanlı yazılımlardır.

Bulut E-Ticaret Siteleri

Bulut e-ticaret siteleri, çevrimiçi mağazaları barındırmak ve yönetmek için kullanılan platformlardır. Ürün listeleme, ödeme işlemleri ve envanter takibi gibi e-ticaret işlemlerini kolaylaştırır.

Bulut Sipariş Yönetim Yazılımları

Bu yazılımlar, sipariş alımından sevkiyata kadar olan süreçleri izlemeyi ve yönetmeyi amaçlar. İşletmelere siparişlerini etkili bir şekilde yönetme ve takip etme olanağı sunar.

Size ve işletmenize yardım etmek istiyoruz!

İşletmenizi bir sonraki seviyeye beraber taşıyalım.

Bazı Yazılımlarımız